www.ioffer.com

Интернет магазини с директна доставка...

www.ioffer.com

Мнениеот Vania на 30 Дек 2010, 16:05

Здравейте,
искам да Ви предложа на Вашето внимание този сайт.Два пъти пазарувах от него и съм много доволна.Преди да започнете да купувате нещо ,се пазарете за цената на доставката.Става малко като на женския пазар ,типично балкански пазарлък.Две неща съм купила,чанта на Cartier за 188.00 $ с вкл.доставка.Чантата е с много добро качество и като изработка и като кожа.Разликата от тази в магазина е само по черния конец за хастара ,които е винено червен на оригинала.Това е разликата след 30 мин оглеждане.За маратонките на дъщеря ми Ed Hardy,нямам забележка,даже продавача беше сложил и шал на същата марка,като подарък.Получих ги по пощата.Има артикули на всички известни марки,нещо като китайски ибей за реплики с много добро качество,разбира се много е важно да откриете точния продавач.
Весели празници от мен
Много здраве и късмет на всички
Аватар
Vania

www.ioffer.com

Sponsor

Sponsor

Re: www.ioffer.com

Мнениеот jana_pb на 20 Яну 2011, 19:48

Здравей , искам да попитам като поръчам и се пазаря за доставката има ли някакви мита и ддс-та които се плащат, че четох по други форуми разни такива неща. И до колко време пристига поръчката?

Кирилизирах мнението. Ако нямате кирилица, използвайте някой транслитератор, като например този.
jana_pb

Мнениеот -= F o z z y =- на 21 Яну 2011, 07:59

В този сайт гледах аз едни охлюви преди месеци, ама всичко ми се стори от САЩ - "Здравей, ВесЕлец!"...
А трансферът на рейтинга от eBay в него нещо не се получи...
Изображение
Аватар
-= F o z z y =-

Мнениеот geo_g на 11 Фев 2011, 17:04

И аз се регистрирах по молба на едни приятел да му поръчам нещо, попаднах на едни отзивчиви китайчета, но голяма част от тях не приемах paypal, а при този който прие, препратката беше към някакво бледо подобие на paypal и въпрреки, че много ми приличаше външно този който съм свикнал да виждам и скоропостижно се изнесох от сайта.
Може и да съм се излъгал?

п.с. А и на мен докато го разглеждах, странно защо, но в главата ми се въртеше загуба на време по Веслец :shock:
geo_g

Мнениеот aver на 11 Фев 2011, 21:16

Не се заглеждах много сериозно, но нещата, които видях, ги има два пъти по-евтино в EBay. Ако трябва да се пазаря един месец, да докарам някакви поносими цени – Мерси! Или греша? Дайте някакъв пример за „далавера.
Аватар
aver

Мнениеот gudio83 на 02 Сеп 2011, 18:36

много добър сайт. истинска алтернатива на ebay. Купувам и продавам в ioffer от години. Супер е!!!
gudio83

Мнениеот aver на 05 Сеп 2011, 20:39

gudio83 написа:много добър сайт. истинска алтернатива на ebay. Купувам и продавам в ioffer от години. Супер е!!!

Дай някакъв пример! На неща, фрапиращо (и не чак толкова), по-евтини от e-bay. Никой не бяга от хубавото, може да не съм видял нещо.
Аватар
aver

Мнениеот gudio83 на 06 Сеп 2011, 13:59

дамски чанти, дрехи, мъжки и дамски обувки. преди от ebay да започнат да ми искат фактури за марковите стоки, купувах от ioffer.com чанти и обувки основно и ги продавах в ebay.fr.
Реплики с качество ААА+ не могат да бъдат разпознати дори от продавачите в магазините. От ioffer съм купувал чанти Louis Vuitton, които приятелката ми е давала в магазини на същата марка във Франция и Италия за проверка , под предтекст че чантата е купена от интернет и да кажат дали е оригинална. Отговорът винаги е бил: оригинална е.
С часовниците има частичен успех. Има топ реплики с рециклирани задвижвания и са 1:1 с оригиналите, но има и не добре направени въпреки че са с качество ААА+
gudio83

Мнениеот egoist на 07 Сеп 2011, 10:45

Скоро поръчах от този сайт реплика на слънчеви очила Ray Ban. Продавачът каза, че имат 100% UV защита и са поляризирани. Когато дойде бях силно разочарован:
1) Отвратително качество със замазан надпис Ray Ban на стъклото
2) Нито един "белег" за оригиналност не беше спазен (брой пантички на дръжките, и т.н., за сравнение репликата на същия модел от Dealextreme беше със спазени абсолютно всички белези за оригиналност)
3) НИКАКВА UV-защита. Проверявам в оптика ВСИЧКИ закупени от мен слънчеви очила независимо маркови, китайски, от БГ, от щатите... Под никаква защита имам предвид под 30% (над 70% проникване на лъчите), а всичко под 80%(над 20% проникване на лъчите) няма никакъв смисъл да се използва (освен ако човек не гори от желание да ослепее). За сравннеие тези от DX бяха с 75% защита (пак за боклука, но хората са си направили труда да сложат поне някаква защита)
4) Нямаха поляризация - поне това можеха да направят, не излиза толкова скъпо.

Най- вероятно съм попаднал на измамник, каквито ги има и в ebay... Иначе сайтът изглежда добре направен.
Аватар
egoist

Мнениеот gudio83 на 07 Сеп 2011, 19:16

винаги гледай рейтинга на продавача.
Продавач с под 30-40 звездички не става.
В ioffer няма строги правила като в ebay за това и има повече измамници. Когато стоката не отговаря на описанието прави рекламации винаги, така администраторите затварят акаунти на нередовни продавачи.
gudio83

Следваща

Назад към Online shops (китайски и други)