www.ioffer.com

Интернет магазини с директна доставка...

Re: www.ioffer.com

Мнениеот Minevriq на 24 Сеп 2011, 14:07

Здравейте , някой би ли описал начина по който се пазарува от този сайт ако искаш да плащаш чрез ПП ( има ли начин да се прикрепи към сайта както в ИБЕЙ) и ако не как следва да стане покупката и какво означава MoneyORDER , защото когато давам BuyITnow автоматично ми излиза ПЛАТИ С MoneY ORDER , моля за помощ и малко по подробна информация за начина на плащане .
Благодаря
Minevriq

Sponsor

Sponsor

Мнениеот gudio83 на 12 Окт 2011, 23:12

в контролния панел на ioffer.com въвеждате за начин на плащане вашия ПП ;)
gudio83

Мнениеот Andrian celeste на 05 Ное 2011, 16:56

gudio 83 ти понеже си по в час с сайта ioffer,ще ми препоръчаш ли някой продавач? Много трудно да оцелия някой сериозен.
Andrian celeste

Мнениеот Asgard на 03 Дек 2011, 12:38

Нещо не ми допада този сайт. Като тръгнеш да си избираш работи цените са едни, а ако тръгнеш да плащаш съвсем други. Ето например гледам един продава най-различни обувки по 15-16 лева. Викам си тука ще има някаква уловка. Питах го колко ще струва с доставката до България и тоя ми отговори 95 лева :shock: Е за какво да си ги купувам от там, като и мито и ддс ще платя, като мога и от ebay да си ги купя на същата цена, че и от ЕС ще дойдат без мито и ддс? Тука трябва, като малоумен да питаш постоянно за цената на доставката, а обикновенно това е реалната цена на продукта или да гледаш за малки буквички покрай цената Shipping included или Free Shipping. Някак не ми допада това. Предпочитам всичко да е точно и ясно и да се вижда веднага, а не да си губя времето.
Asgard

Мнениеот hobbycar на 06 Апр 2012, 13:17

Здравейте,
да споделя и аз малко опит с ioffer. Имам вече около 15-20 покупки от там и всичко само с едно изключение се оказа много хубаво и качествено. Купувала съм различни неща, например чанта и блуза Miss Sixty, 100% естествена коса с перфектно качество, очила Ray Ban (имат си защити и всичко, съвсем като оригиналните), дори таблетки за отслабване Лида напълно оригинални и на невероятна цена. Напоследък мои приятелки ме карат да им поръчвам сребърни бижута. Доколко са сребърни аз не знам, защото не разбирам от това, но засега всички са доволни от покупките. Единственото нещо, което поръчах за дъщеря ми се оказа пълно менте - обувки SUPRA. Но пък за цена 45 лв с доставката не съм и очаквала да са оригинал. По-скоро се надявах на някоя сносна реплика, но не чак толкова да са зле. За сметка на това пък продавача беше изключително любезен и отзивчив, тъй че преглътнахме.
Изображение
Аватар
hobbycar

Мнениеот gudio83 на 06 Сеп 2012, 03:46

За тези които имат проблеми с повторно логване след регистрация, това може да е полезно: http://www.ioffer.com/entries/show/28764
лично имах проблем със създаването на новият си акаунт преди година и половина, но сега всичко ми е ок. Все пак знам че все още проблема съществува
gudio83

Мнениеот Krasimov на 17 Сеп 2012, 20:21

Здравейте. Искам да продавам в ioffer разни артикули. Обаче, имам нужда от малко информация как стоят нещата с регистриране на банкова карта. Доколкото подразбрах, трябвало банката да поддържа системата EVS... Като цяло, ще бъда изключително благодарен да получа информация от някой запознат с материала :)
Krasimov

Мнениеот Vania на 11 Ное 2012, 22:13

Krasimov написа:Здравейте. Искам да продавам в ioffer разни артикули. Обаче, имам нужда от малко информация как стоят нещата с регистриране на банкова карта. Доколкото подразбрах, трябвало банката да поддържа системата EVS... Като цяло, ще бъда изключително благодарен да получа информация от някой запознат с материала :)

Доколкото знам нашите банки не подържат тази система
Ако има друг запознат,може да пише
Аватар
Vania

Мнениеот marystone30 на 19 Апр 2013, 13:03

Krasimov написа:Здравейте. Искам да продавам в ioffer разни артикули. Обаче, имам нужда от малко информация как стоят нещата с регистриране на банкова карта. Доколкото подразбрах, трябвало банката да поддържа системата EVS... Като цяло, ще бъда изключително благодарен да получа информация от някой запознат с материала :)

Сигурно имате предвид AVS (Address Verification System)? Аз също искам да продавам в iOffer, но не мога да си регистрирам картата...пробвах с карти на Уникредит и Експресбанк, но не става. Писах няколко пъти на Customer Suport, но от там ми отговарят, че трябва банката - издател на картата да поддържа AVS. От Булбанк и Експресбанк пък въобще не знаят за какво иде реч и така вече няколко месеца се чудя как да се регистрирам. Ако някой може да помогне, Моля да пише. Все някоя банка в БГ трябва да поддържа AVS, но в нета нищо не намирам. Моля, някой да помага!!! :shock:
marystone30

Мнениеот Monikamaria на 17 Юли 2013, 21:03

Здравейте! Имам проблем с една поръчва от този сайт. Платила съм я през пейпал на 19.06. В момента е със статус NULL и е така от доста време. Продавачът ми направи един куп глупости - веднъж платих, върна ми парите, не разбрал, че аз ги пращам; втори път плащам, закъсня с една седмица с изпращането; поиска ми да потвърдя, че съм получила пратката броени дни след това, а пък току що ми прати известие с искане за плащане отново на същата фактура... Нещо вече съвсем се оплетох... Запознати ли сте дали имам достатъчно време да започна диспут за връщане на парите и дали е основателно? Искам да отбележа и че в обявата му пишеше, че праща нещата с EMS и до България би трябвало да дойдат до 5-10 работни дни.
Благодаря предварително за отговорите!
Monikamaria

Предишна

Назад към Online shops (китайски и други)