Seller Acount в iOffer.com

Интернет магазини с директна доставка...

Re: Seller Acount в iOffer.com

Мнениеот TomSoyer на 26 Май 2014, 16:44

Най-после успях да отворя seller акаунт в iOffer . Стана с карта VISA ELECTRON на ЦКБ , не съм активирал никакви допълнителни услуги към нея . Интересното е ,че с едни карти става с други не . А са едни и същи и на една и съща банка . Та имам следния въпрос . Продадох вече първия си артикул и не знам как да си получа парите . Прикачил съм пейпал-а си , но няма превод . А в сайта на iOffer ми изписва ,че е платен и мога да изпращам .
Аватар
TomSoyer

Sponsor

Sponsor

Мнениеот napster на 29 Май 2014, 12:13

TomSoyer написа:Най-после успях да отворя seller акаунт в iOffer . Стана с карта VISA ELECTRON на ЦКБ , не съм активирал никакви допълнителни услуги към нея . Интересното е ,че с едни карти става с други не . А са едни и същи и на една и съща банка . Та имам следния въпрос . Продадох вече първия си артикул и не знам как да си получа парите . Прикачил съм пейпал-а си , но няма превод . А в сайта на iOffer ми изписва ,че е платен и мога да изпращам .

ами може да е натиснал buy но да не е платил да е завъриш транзакцията щом нямаш в пейпал нищо писа ли на купувача?
Аватар
napster

Мнениеот Ivanov на 29 Май 2014, 18:03

TomSoyer написа:Най-после успях да отворя seller акаунт в iOffer . Стана с карта VISA ELECTRON на ЦКБ , не съм активирал никакви допълнителни услуги към нея . Интересното е ,че с едни карти става с други не . А са едни и същи и на една и съща банка . Та имам следния въпрос . Продадох вече първия си артикул и не знам как да си получа парите . Прикачил съм пейпал-а си , но няма превод . А в сайта на iOffer ми изписва ,че е платен и мога да изпращам .

Картата с която си успял да се регистрираш е дебитна към банкова сметка (разплащателна, спестовна и др.) или е картова сметка?
Ivanov

Мнениеот damabg на 30 Яну 2015, 10:43

Здравейте. Направих си регистрация в сайта дори вече продадоха един продукт. Бях въвела пайпал , но ми поиска да въведа сметка. При което ми се блокира акаунта . Мисля че с тази карта няма да стане . Въпроsa ми е как мога да въведа друга карта която мисля че ще стане защото е английска ? Моля ако някой знае да помогне . Благодаря ви
damabg

Предишна

Назад към Online shops (китайски и други)