www.biomall.bg - Хранителни добавки от Biovea i iherb.com

Интернет магазини с директна доставка...

Мнениеот danaildd на 23 Юни 2013, 16:44

Здравейте, наскоро открих един разумен онлайн магазин докато търсех Серапептаза. Поръчвали ли сте от там, аз си поръчах този продукт но ме интересува и ABC Acai Berry което предлагат? Ползвали ли сте го ?
danaildd

Sponsor

Sponsor

Re: www.biomall.bg - Хранителни добавки от Biovea i iherb.co

Мнениеот aver на 04 Сеп 2013, 11:44

danaildd написа:Здравейте, наскоро открих един разумен онлайн магазин докато търсех Серапептаза. Поръчвали ли сте от там, аз си поръчах този продукт но ме интересува и ABC Acai Berry което предлагат? Ползвали ли сте го ?

Този прави откровена реклама на сайта си. Регистрирал се е само, за да отвори тази тема. Същия ден е оставил линкове и в две други теми. Не, че е моя работа де! Пък е и хубаво, да има избор. Сега забелязах, че май е и спонсор, на този сайт
.
Искам само да кажа, че на iHerb, точно тази Серапептаза е под 15$, на която цена, дават отстъпка до 10%. На европейския сайт(вж. линка), по днешен курс е над 30$. Добавките от САЩ идват за 1-2 седмици, последния път ме извикаха в митницата, пет дена след поръчката. Тези искат за доставката в България 4 лв., от САЩ е 4$. За над 30 поръчки до момента, никога, нищо не ми се е губило.
За да съм коректен, поръчката от САЩ я облагат с 20% ДДС и вземат около 4 лв., за митническа обработка, когато пратката е над 20$(може да беше и евро). Откакто го въведоха това Евро изискване, не са ме пропуснали.
Аватар
aver

Назад към Online shops (китайски и други)