Amazon ми губи адреса и не ми позволява да пазаря

Интернет магазини с директна доставка...

Мнениеот exatoh на 26 Юли 2016, 21:05

Здравейте,
имам акаунт в амазон, пазарил съм вече от там, но сега като дам покупка на нещо виждам, че сайта ми не показва адреса ми който съм задал, а ми изкарва някакво друго меню където ръчно да си въведа данните. Казах си ок нещо е станало, въведох ги ръчно но тогава ми изкарва някакво съобщение, че не може да изпрати до този адрес и да опитам да го сменя. И така сега не мога да купя нищо от там. Очевидно е че нещо се е объркало в акаунта, но не знам какво, нищо не съм променял. Някой може ли да помогне?
Аватар
exatoh

Sponsor

Sponsor

Re: Amazon ми губи адреса и не ми позволява да пазаря

Мнениеот Ivanov на 27 Юли 2016, 18:13

Здравей,
Като кликнеш на "Hello, .... Your Account", горе в дясно след като си се логнал ти се отваря прозорец с профила ти. Пак в дясно под "Need Support?" има "Manage Addresses" кликни там и с и добави адресът.
Ако има добавени адреси, можеш да триеш и да редактираш, като хубаво е "Default Address" да е адресът по лична карта (този, на който е регистрирана дебитната/кредитната карта), а на "Additional Addresses" си вкарай вече някакъв друг ако не живееш на първият.
Това е за амазон.ком, но мисля че и за другите няма да има разлика. Успех
Ivanov

Re: Amazon ми губи адреса и не ми позволява да пазаря

Мнениеот exatoh на 03 Авг 2016, 11:09

Оказа се, че му няма нищо на акаунта ми. Разбрах къде е проблема, повечето стоки в амазон не предлагат изпращане в българия. Просто не съм го забелязал досега защото съм купувал 2 пъти от там. Благодаря за отговора все пак!
Аватар
exatoh

Назад към Online shops (китайски и други)