Narmag.info търси администратор!

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Мнениеот velqn на 16 Ное 2015, 18:18

Приятели,

след няколко години работа, форума narmag.info, като че ли изпълни функцията си. Всеки втори българин вече знае, може и пазарува онлайн... като, че ли не останаха тайни вече.

Нито администраторите, нито модераторите, нито пък аз намирам вече време, което да отделям, а и може би в новия свят на онлайн пазаруването няма много тайни. Мислех да спра форума, но се оказва, че информацията за много хора вътре е ценна, затова форума ще остане, но се търси някой млад, енергичен човек, който би се занимавал с форума, да го поддържа и администрира.

Ще дам админ права и ще се радвам да го развивате.

Благодаря!

Велян
Аватар
velqn
Site Admin

Sponsor

Sponsor

Re: Narmag.info затваря врати

Мнениеот velqn на 17 Ное 2015, 16:43

Някой желаещ да поддържа и администрира форума?

:)
Аватар
velqn
Site Admin

Мнениеот ytrewq на 18 Ное 2015, 14:04

Здравейте,

Благодаря ви, че сте създали този форум. Тук намерих отговори на доста въпроси, касаещи онлайн търговията.
Дано намерите някой мераклия да го стопанисва.

Поздрави!
ytrewq

Мнениеот velqn на 18 Ное 2015, 18:08

ytrewq написа:Здравейте,

Благодаря ви, че сте създали този форум. Тук намерих отговори на доста въпроси, касаещи онлайн търговията.
Дано намерите някой мераклия да го стопанисва.

Поздрави!

Радвам се за това! Ще оставя форума, мисля, че ще бъде загуба да изчезне от онлайн пространството. Търся се все още администратор.

:)
Аватар
velqn
Site Admin

Re: Narmag.info търси администратор!

Мнениеот wreden на 25 Ное 2015, 21:55

И аз благодаря, за труда който са положили всички за създаването и разработването на този сайт и се радвам, че ще остане сайта. Има много полезна информация, попадат нови хора които намират тук нужното им да стартират продажби. Обсъждат се и по-сложни казуси, които за хора които не са много добри с английския няма къде другаде да прочетат.
Аз влизам по-рядко, че нямам много време, но е едно от любимите ми места които посещавам с удоволствие. ;)
wreden

Мнениеот Ivanov на 07 Дек 2015, 19:26

Наистина ще е жалко да изчезне толкова много информация.
@Wreden мисля че си един от най-честите посетители тук напоследък и съм сигурен, че ще се справиш, за това издигам твоята кандидатура :D . Хубавото е, че във форумът няма конфликти и всички се уважават. Освен това НАРМАГ е единственият форум, в който идеята за взаимопомощ е развита в пълна степен. Тук на питащият не му се обяснява колко е прост, а му отговаря само този, който може да помогне. Дано се намери човек, който да се занимае с форумът, защото и на мен ми е любимо място. :)
Ivanov

Мнениеот wreden на 15 Дек 2015, 15:42

Ivanov написа:Наистина ще е жалко да изчезне толкова много информация.
@Wreden мисля че си един от най-честите посетители тук напоследък и съм сигурен, че ще се справиш, за това издигам твоята кандидатура :D . Хубавото е, че във форумът няма конфликти и всички се уважават. Освен това НАРМАГ е единственият форум, в който идеята за взаимопомощ е развита в пълна степен. Тук на питащият не му се обяснява колко е прост, а му отговаря само този, който може да помогне. Дано се намери човек, който да се занимае с форумът, защото и на мен ми е любимо място. :)

Наистина посещавам често форума, но напоследък поразредих посещенията. Ангажиментите ми някак се увеличават а времето си остава едно и също и все не стига. По принцип е добре да има няколко админи, аз примерно посещавам само тази секция /Ebay/ и в другите секции почти не съм влизал. @Ivanov, ти също посещаваш доста често форума и даваш ценни съвети и според мен би могъл да бъдеш един чудесен администратор, ако има някакво гласуване аз бих глсува за теб. :D
wreden

Мнениеот velqn на 23 Апр 2016, 14:36

Привет!

Радвам се, че все още има хора, които харесват форума. Въпреки много готините услуги за доставки от UK и други онлайн магазини, винаги преди доставката трябва покупка, тук е нашата сила. :)
Аватар
velqn
Site Admin

Мнениеот Ivanov на 26 Май 2016, 19:04

Педлагам Г-н Методиев да се заеме с този форум. :)
В краен случай да направим нещо тримата заедно с "вредния", защото наистина форумът се нуждае от администратори, а шефа Велян явно няма време да се занимава.
Ivanov

Мнениеот pmetodiev на 26 Май 2016, 20:14

Здравейте,

Благодаря за предложението. Наистина форумът е много полезен и важен и смятам, че неговоро съществуване е наложително. Аз също не съм много добре със свободното време, защото съм се захванал с доста неща, но мисля че съвместна работа ще е решение на проблема. До сега не съм се занимавал с администриране на форум и не знам колко сложен е процеса, но само за да съществува полезна информация, бих се заел. Според мен, най-доброто решение за сега е да има няколко админа, както предлага wreden.
pmetodiev

Следваща

Назад към eBay и Amazon