Проследяващ номер от Български пощи?

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Мнениеот KoTZ на 30 Яну 2016, 18:23

Здравейте,
вече изпратих няколко пратки и всичките са с проследяващ номер.Проблемът ми идва когато цъкна в eBay - add tracking number и не ми разрешава да въведа Български пощи като Carrier.
Дава ми следното съобщение:
"The tracking information you uploaded is not from a carrier that we support. That means your buyer won't be able to track it on eBay, and the tracking information won't count toward tracking upload requirements to be a Top Rated Seller"
Ако е така как се става Top Rated Seller от България ?
Аз ли бъркам някъде или ... ?
Благодаря Ви.
KoTZ

Sponsor

Sponsor

Re: Проследяващ номер от Български пощи?

Мнениеот wreden на 05 Фев 2016, 23:53

Аз си пиша bg post и готово. И на мен ми излиза това съощение. Сега съм "Пауър селър" и ми излиза съобщението, преди не бях и пак ми излизаше съобщението, хич не му обръщайте внимание.
wreden

Мнениеот KoTZ на 11 Фев 2016, 18:24

Да , но Power seller и Top rated seller са различни неща.Виждал съм хора от България които са Top rated , което значи че има начин. Въпросът е , че когато напишеш BG POST това не ти се отразява за изискванията да бъдеш Top Rated Seller.
KoTZ

Мнениеот barzaka88 на 11 Фев 2016, 22:16

Напиши USPS и си готов аз така правя ;)
barzaka88

Мнениеот shmesti на 17 Фев 2016, 17:54

Аз въвеждам Bulgarian post service, кликвам на Continue и системата го възприема. Не съм нито пауър, нито топ рейтид селър.
shmesti

Мнениеот wreden на 19 Фев 2016, 08:43

KoTZ написа:Да , но Power seller и Top rated seller са различни неща.Виждал съм хора от България които са Top rated , което значи че има начин. Въпросът е , че когато напишеш BG POST това не ти се отразява за изискванията да бъдеш Top Rated Seller.

Аз когато си вляза в профила ми пише Power seller, когато чукна на мой аукцион, над профила ми пише Top-rated seller, не виждам разлика между двете определения. А в самата система има зададени няколко Пощенски фирми, най-вече на големите и утвърдени държави, Български пощи я няма, за това всеки път излиза надписа. Но дори да напишете Tutrakan post и сложите реален тракинг номер пак ще го приемат.
wreden

Назад към eBay