Въпрос относно върната сума от продавач

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Re: Въпрос относно върната сума от продавач

Мнениеот beki на 29 Окт 2016, 15:41

Продьлжавам да си развивам темата :D малко свободно време и реших да платя стока...по различна от това ,което сьм порьчала,но ето ,че пак имам нужда от малко помощ.когато вляза в отдел плати сега ми изписва това.....This item isn't available in the requested quantity. It may have been purchased already, or the listing has expired.Това за мен не е изненада по разбираеми причини....писах и на този който ме разиграваше 3 м.че желая да платя стоката и чакам отговор.
Та чуденката ми е кьм кого да се обърна,за да сложа край на тази история...или как да платя в този случай когато стоката не е активна.... :oops:
beki

Sponsor

Sponsor

Мнениеот Ivanov на 31 Окт 2016, 07:16

Щом си писала на продавача е добре. Изчакай сега да ти прати фактура през пейпал. Може и да не го направи и да ти подари стоката. Често ми се случва.
Ivanov

Мнениеот beki на 05 Ное 2016, 16:29

:?: Okay, can you give me your PAYPAL number? I'll send you the bill, thanks...... :?: при свободно време продьлжавам да се ограмотявам .Много ми помагате с вашите отговори,благодаря ви г-н Иванов.Следващата загадка за мен е кой ми е пейпал номера ?Как да го разбера ? :oops:
beki

Мнениеот Ivanov на 07 Ное 2016, 19:07

Нямаш номер на акунт в пейпал. Просто му дай имейла си. Той му е достатъчен, макар че той може да го види и сам в историята на транзакциите си.
Ivanov

Мнениеот beki на 09 Ное 2016, 05:43

:P Когато писах на продавача още в началото аз му дадох емайл....нищо сега пак му изпратих.За кратък период от време разбрах , че с китайци трудно комуникирам. :D Благодаря ви за отг.г-н Иванов...чрез вашите мнения си сверявам знанията .Ще чакам да ми изпратят бил освен ако човекът не настоява за пейпал номер. :oops:
beki

Предишна

Назад към eBay и Amazon