Покана за прехвърляне на моите оферти в ebaymag.com

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Мнениеот marksman1971 на 22 Окт 2016, 09:19

Здравейте,
Вчера имах обаждане от номер +49..... Обади ми се българин или говорещ перфектно и внимателно.
Покани ме да дублирам или прехвърля обявите си в ebaymag.com

Помолих го за покана в ел.писмо и:
Уважаеми господин /моята фамилия/,

Като наш надежден партньор и лоялен клиент на eBay, много ни е приятно да ви информираме, че можете да използвате безплатно новата ни платформа eBayMag, която ви дава възможност да разширите бизнеса си на още 8 регионални сайта на eBay в седем държави в Европа и света.
Чрез eBayMag вие можете да ползвате безплатен достъп до регионалните сайтове на eBay за Великобритания (ebay.co.uk), Германия (ebay.de), Франция (ebay.fr), Италия (ebay.it) и Испания (ebay.es), както и за Канада (ebay.ca / English + ebay.ca / French) и Австралия (ebay.com.au).
За да пестим времето ви, ние ви даваме възможност да контролирате бизнеса си по света само от един акаунт. Ето защо за eBayMag не ви е необходима нова регистрация, т.е. вие имате достъп до платформата чрез вече съществуващия ви eBay-акаунт.
Платформата eBayMag е създадена с цел да разшири пазарите ви и да ви даде достъп до по-голям брой потенциални клиенти, вследствие на което да се увеличат продажбите на вашите продукти. До момента, наши проучвания в други държави, където платформата eBayMag вече се използва с голям успех, показват, че продажбите на някои от продуктите на клиентите ни са се увеличили до 8 пъти.

Ето накратко стъпките, които ви препоръчваме да последвате, ако решите да се присъедините към хилядите потребители от цял свят, които вече успешно използват платформата ни eBayMag:

Свържете активния си eBay-акаунт с eBayMag – от линка https://ebaymag.com/ последвайте упътването „Sign in via eBay» и въведете потребителското си име

При разглеждане на сайта ,входа е от ИБЕЙ?????????

Ако някой знае нещо повече ,моля да сподели.
petrovpacking@abv.bg пликове с мехурчета
Аватар
marksman1971

Sponsor

Sponsor

Re: Покана за прехвърляне на моите оферти в ebaymag.com

Мнениеот lacho96 на 01 Дек 2016, 19:06

Днес и аз съм имала обаждане от също такъв господин на български и от немски номер. Но телефона който ми е в Ибей е на моя приятелка ,търсил ме е точно с името ми в Ибей. Тя му е казала че има грешка и ми изпрати номера. При което аз се свързах с Ибей и ги питах от тях ли е било обаждането. Казаха че най вероятно е скам и да го игнорирам.
lacho96

Мнениеот lacho96 на 01 Дек 2016, 19:15

...
Последна промяна lacho96 на 01 Фев 2017, 16:58, променена общо 1 път
lacho96

Мнениеот Ivanov на 02 Дек 2016, 21:26

Не е скам. Реално се опитват да вкарат възможност да менажираш продажбите си в раличните ибеи от едно място. Идеята им е много добра, но за момента не знаят какво точно трябва да направят за да привлекът клиентите си за каузата. Проблемът им е, че реално не се получава това което предлагат. Основното предимство на новата платформа, което рекламират е преводът на различни езици и автоматичното листване в локалните ибей сайтове, но...(реално нищо не се превежда и идеята им се губи).
Това, което пиша е на база опитът на познати, така че не се предоверявайте и четете общите условия преди да се съгласите да действате. Успех
Ivanov

Мнениеот ytrewq на 03 Дек 2016, 13:59

Аз го пробвах този ebaymag и много бързо се отказах.
Пуснах няколко обяви в .de
Основен недостатък - съществуващите ми обяви в .com co.uk се дублират в .de, като се броят за нови обяви.
Моят лимит в ибей е 100 обяви, така че ebaymag ми "яде" от броя обяви, което за мен не е оферта.
Да не говорим, че трябва първо много внимателно да се проучат таксите на .de, .es, .it и т.н., защото те важат с пълна сила и за ebaymag.
Та така - пълно дърво, в общи линии.

Бих пуснал там нещо отново, само ако знам, че продуктът е нишов и се купува основно от германци, да кажем.
ytrewq

Мнениеот velqn на 06 Дек 2016, 17:34

ytrewq написа:Аз го пробвах този ebaymag и много бързо се отказах.
Пуснах няколко обяви в .de
Основен недостатък - съществуващите ми обяви в .com co.uk се дублират в .de, като се броят за нови обяви.
Моят лимит в ибей е 100 обяви, така че ebaymag ми "яде" от броя обяви, което за мен не е оферта.
Да не говорим, че трябва първо много внимателно да се проучат таксите на .de, .es, .it и т.н., защото те важат с пълна сила и за ebaymag.
Та така - пълно дърво, в общи линии.

Бих пуснал там нещо отново, само ако знам, че продуктът е нишов и се купува основно от германци, да кажем.

Супер интересно! В началото и аз помислих, че става въпрос за нещо шано... :)
Аватар
velqn
Site Admin

Назад към eBay