ПОДНОВЯВАНЕ на пратки за чужбина кога ?

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Мнениеот barzaka88 на 21 Дек 2016, 12:22

Здр. приятели тези хора по летищата и пощите са в пьлен хаос на 19.12. отидох да си пратя пратката за Щатите и ми отказаха като казаха че чак след нова година ще се подновят пратките за чужбина ...миналата година пак ли така беше за тези които са пращали и не са знаели като мен че така ще стане ? Сега 2 пратки ми увисват на никьде и хората трябва да чакат поне 2 месеца докато си получат нещата ... Ако някой има инфо кога ще може да пращаме отново ще се радвам да пише - Весели празници ;)
barzaka88

Sponsor

Sponsor

Re: ПОДНОВЯВАНЕ на пратки за чужбина кога ?

Мнениеот wreden на 25 Дек 2016, 12:06

Всяка година е доста натоватено покрай Коледно-Новогодишните празници, но не е било чак така според мен, не си спомням да са отказвали пратки и такъв хаос да е имало. И аз имам няколко пратки които са изпратени през ноември и още са в София, видя дипломация с купувачите и ги моля за търпение.
wreden

Мнениеот barzaka88 на 26 Дек 2016, 11:51

wreden написа:Всяка година е доста натоватено покрай Коледно-Новогодишните празници, но не е било чак така според мен, не си спомням да са отказвали пратки и такъв хаос да е имало. И аз имам няколко пратки които са изпратени през ноември и още са в София, видя дипломация с купувачите и ги моля за търпение.

Сега разбрах че пак приемали пратки , но се попьлва някакьв формуляр с който се сьгласяваме че пратките ни ще закьснеят за неопределен период от време което с нищо не променя нещата според мен :?
barzaka88

Мнениеот wreden на 09 Яну 2017, 21:23

Опитват се да си вържат гащите, макар че и без този формуляр не знам някой да е получил компенсации за забавени пратки от пощите.
wreden

Мнениеот niko1122 на 17 Яну 2017, 18:44

Здравейте ,
някой има ли проблем със забавяне на пратките в САЩ , имам пратки които вече 7 ми ден са в Ню Йорк
niko1122

Мнениеот ytrewq на 18 Яну 2017, 23:33

Нищо ново под Слънцето. Редовно висят по толкова в разпределителния център там. А после още 4-5 дена в Ню Джърси. :mrgreen:
ytrewq

Назад към eBay