F.A.Q.

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Re: F.A.Q.

Мнениеот VFTS на 15 Юли 2009, 20:46

Ами там цъкам, но ми излиза страницата наново с всичките полета, както аз съм ги попълнил, но с маркирана държава САЩ и менюто с държавите си остава същото. :?
VFTS

Sponsor

Sponsor

Мнениеот -=The Loser=- на 15 Юли 2009, 20:55

Освен да предположа някаква грешка с браузъра друго не ми идва на ум. Успешно си избрах България за регистрация току-що, опитвайки Google Chrome и IE8.
Аватар
-=The Loser=-

Мнениеот VFTS на 15 Юли 2009, 21:15

Успях да се регистрирам с GoogleChrome. Оказа се грешка и в Opera и IE. Благодаря за помощта!
VFTS

Мнениеот Magelan на 03 Мар 2010, 21:36

Здравейте! Доста неща изчетох от форума, мисля че всичко. Но ето, че снощи ми се случи нещо, за което не бях чел.
Исках да наддавам за една стока, но продавача беше отбелязал, че праща само в Англия. (продавача също е в Англия) Отпратих запитване, дали е съгласен да изпрати стоката до България при евентуално печелене на търга от моя страна. Той се съгласи и написа колко ще ми струва доставката. В последните секунди обявих моята цена, натиснах бутона, но не успях да я потвърдя, защото ми изписа, че продавача има някакви изисквания към купувачите и аз неможах да спечеля търга. Съжалявам, че немога да напиша всичко, защото леко се ядосах :oops: и не прочетох или запазих цялата информация.
Ако все пак има писано по моя въпрос( надявам се съм обяснил добре :oops: ), моля да ме извините.
Благодаря предварително на отделилите внимание и лека вечер!
Magelan

Мнениеот DjiN на 04 Мар 2010, 00:08

Имам идея какво ти се е случило! Аз също процедирам така. Има зададени ограничения от настройките за евентуалните купувачи и си попаднал в някоя от категориите. Аз примерно съм забранил да наддават за стоките ми хора без PayPal, от страни за които не "шипвам", с определен брой "страйкове" за неплатена стока и т.н.! Попаднал си в някой от тези критерии или си в "игнор" листа му! Хубавото на Ebay, е че винаги, когато изпуснеш нещо яко, изпада нещо още по яко и на по-ниска цена ;) !
Не помагам на неграмотни и арогантни потребители! Когато имате нужда от помощ трябва да знаете как да я поискате!!!
Аватар
DjiN

Мнениеот Magelan на 05 Мар 2010, 22:55

Благодаря много за отзивчивоста ти! До момента съм закупил 6 артикула и за всяка сделка имам оставена положителна оценка. Плащал съм с PayPal.
Някаква идея за евентуален въпрос, който да задам на продавача, за да не попадам в ситуацията от горния ми пост? Или варианта си остава същия и се надявам да не ми се случи отново?
Magelan

Мнениеот mirror на 04 Апр 2010, 09:19

най-често продавачите слагат ограничение от 10 feedback-a за участие в търга и вероятно си попаднал точно на него ;)
mirror

Мнениеот Magelan на 09 Апр 2010, 08:31

:roll: Благодаря ти!
Искам да попитам още нещо. Доста гледах, но не разбрах къде в профила на даден човек в ибей мога да видя кога е влизал за последно. И има ли вариант да разбера, дали изпратено от мен съобщение е прочетено?
Magelan

F.A.Q.

Мнениеот nemo на 26 Май 2010, 21:09

Има ли начин в мои търг да разбера кои са тези който ме наблюдават?
nemo

Мнениеот DjiN на 27 Май 2010, 09:37

НЕ
Не помагам на неграмотни и арогантни потребители! Когато имате нужда от помощ трябва да знаете как да я поискате!!!
Аватар
DjiN

ПредишнаСледваща

Назад към eBay и Amazon