Шаблони за запитвания на английски...

Помощ, съвети и препоръки

Модератор: semerdjiev

Re: Шаблони за запитвания на английски...

Мнениеот IvanRadev на 13 Юли 2008, 13:20

http://translate.google.com/translate?u=ebay.com&hl=en&ie=UTF8&sl=en&tl=bg ето това е EBAY.COM на български език, преведен от google
IvanRadev

Sponsor

Sponsor

Мнениеот baywatch на 15 Окт 2008, 13:11

Здравейте. Със сигурност тук има хора, които не са чак толкова напреднали с англиския и въпросът ми е дали може да се търгува по иБей с едно начално ниво на езика?

Освен това ще помоля да кажете след като спечеля даден търг - първото нещо, още преди да преведа парите е да изпратя писмо на продавача и да му се представя. Да го питам също дали транспортира до България и на каква цена. Нали такъв горе-долу диалог трябва да предизвикам?

Може ли да пейстнете няколко ваши такива първоначални писма до продавачи, в които се представяте, питате дали може да праща до Б-я и изобщо всичко, каквото трябва да се попита в началото. Много Ви моля!!! :oops:

Просто копи-пейстнете няколко ваши коренспонденции, за да видим горе-долу какво трябва да попитаме и как върви един диалог. Ще съм ви много задължен. :)
Изображение

КОЛЕКЦИЯ "КОЛЕДНИ ФИЛМИ ЗА ГАБИ"!ИЗТЕГЛЕТЕ СИ КОЛЕДНО ФИЛМЧЕ ОТ МОЯ FTP САЙТ! САЙТ, ПОСВЕТЕН НА МОЕТО МОМИЧЕ И ГОДИНА И 3 МЕСЕЦА ПРИКАЗНА ВРЪЗКА. http://WWW.KOLEDA.BG.TC
Аватар
baywatch

Мнениеот baywatch на 16 Окт 2008, 00:38

Значи пак ще повторя молбата си!! Много моля да й се обърне внимание ... Това, че имам (за сега) само 3 мнения не е основание да се пренебрегват постовете ми.

В търговията по интернет, най-основното и базово нещо е езикът! Без него си заникъде, прекрастно разбирам това. Всички останали механизми по боравенето и разплащанията се научават ..... Но основата е езикът. Ето защо ми е толкова необходимо да има под ръка един примерен диалог, като писмо, в което се представяш на продавача, казваш, че си спечелил търга и ще купиш стоката му. Питаш за пратка до България и цена ...

Не е пробем да пейстнете едно такова писмо (ваше) и отговорът на това писмо, за да съм наястно какво горе-долу да напиша. Разбира се личната инфрмация ще я изтриете, а само осн. текст.

Отново благодаря. :)
Изображение

КОЛЕКЦИЯ "КОЛЕДНИ ФИЛМИ ЗА ГАБИ"!ИЗТЕГЛЕТЕ СИ КОЛЕДНО ФИЛМЧЕ ОТ МОЯ FTP САЙТ! САЙТ, ПОСВЕТЕН НА МОЕТО МОМИЧЕ И ГОДИНА И 3 МЕСЕЦА ПРИКАЗНА ВРЪЗКА. http://WWW.KOLEDA.BG.TC
Аватар
baywatch

Мнениеот -=The Loser=- на 16 Окт 2008, 10:27

Baywatch, нека ти обясня спокойно:
1. Такива писма се пишат преди да спечелиш който и да е търг.
2. Повечето търговци следят само съобщенията в e-bay конзолата си, която е с ограничение 1000 символа, пример за възможно най-любезното писмо е даден на предишната страница, аз никога не съм ползвал нещо по-дълго от примерите които са изброени и повярвай, не са ми отговорили негативно.
Аватар
-=The Loser=-

Мнениеот mirror на 23 Ное 2009, 12:31

здравейте :) получих положителен отговор за шипинг до БГ от UK как да помоля търговеца да добави БГ към шипинг листата :?:
mirror

Мнениеот -=The Loser=- на 23 Ное 2009, 21:31

В случай, че остават повече повече от 12 часа до края на търга ето го текста:
Could you add my country to your auction shipping list?
Аватар
-=The Loser=-

Мнениеот mirror на 23 Ное 2009, 22:09

благодаря :!:
mirror

Предишна

Назад към eBay и Amazon