Проблем с Активирането на карта

Пак не ми приема картата! Защо!?

Мнениеот forzajuve27@mail.bg на 16 Ное 2011, 15:33

Здравейте! Направих си регистрация в PayPal през месец Септември и видях, че трябва да се потвърди с 4 цифрен код. Проблема ми е , че не получих този код и от грешни кодове ми се показа. Re-enable your card with PayPal
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account
The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problems uploading the file, please contact our Customer Support for help.
Искам да попитам какво трябва да направя, защото ми трябва много Paypal account заради Еbay :) Благодаря предварително :) :)
forzajuve27@mail.bg

Sponsor

Sponsor

Re: Проблем с Активирането на карта

Мнениеот Vania на 27 Ное 2011, 10:43

Изпратете необходимите документи на ПП и всичко ще бъде наред.
Аватар
Vania

Мнениеот sellerbg на 26 Апр 2013, 00:28

Здравейте, като се опитам да си регистрирам картата в PayPal и ми изписва следното: We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.

Мисля, че всичко направих както трябва. Картата ми е на UnicreditBulbank и се води Vpay,с която по принцип мисля, че мога да се регистрирам в PayPal. Нова карта ли трябва да си изкарам или трябва да им изпратя някакви документи ?
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account
The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency.

За какво банково извлечение става въпрос след като от тази карта не съм имал в близката година банково извлечение ? И какво означава приложените документи да са сертифицирани от правителствена агенция ? Изчетох почти целия форум, но вече се омотах стабилно.Моля помогнете. :)
sellerbg

Мнениеот andy_60* на 26 Апр 2013, 12:46

Мисля, че копие от личната карта с адресната регистрация ще свърши рабора, освен ако не искат изрично документа, удостоверяващ адреса да е издаден преди по-малко от една година. Някаква квитанция с имената ти и адреса (сметка за телефон, електричество и др.) също става, но сигурно трябва да е преведена от оторизиран преводач. Ако ползваш личната карта за удостоверяване на адреса е добре снимките да са от друг документ - например задграничен паспорт. Нямя проблем да получиш разпечатка с баланса на картата, която искаш да регистрираш, независимо че не е използвана. Вероятно ще е имало някакви потрбителски такси, но няма проблем ако не е имало движение по сметката. Достатъчно е да личи, че сметката, адреса и снимките от документа са на едно и също лице, тоест твоите. Изпрати всичко това през линка и би трябвало нещата да се оправят!
Успех!
andy_60*

Мнениеот kihaviza на 02 Яну 2015, 15:22

Здравейте, аз също не успях да намеря този 4-цифрен код и не го въведох и сега картата ми е блокирана. Искат да изпратя също някакви документи, но мен ме е страх да не използват личните ми данни. Затова питам дали мога да изпратя личната си карта преснимана от двете страни (международният паспорт) и картата със сметката само снимана отпред?
Надявам се да ми помогнете, за да успея да си направя регистрация в PayPal!
kihaviza

Мнениеот Ivanov на 06 Яну 2015, 20:26

Педант съм на тема сигурност и защита на личните данни и въпреки това съм пратил всичките си лични данни на пейпал. Седалището на пейпал за европа е в Люксембург, която е страна от ЕС, което пък значи, че отговаря на законите на ЕС и при евентуална злоупотреба може да бъде съдена в европа. Повече се притеснявам като си давам личните данни в българска банка. :)
Ivanov

Мнениеот kihaviza на 02 Мар 2015, 16:56

На кой имейл да изпратя данните в PayPal за да регистрирам картата?
kihaviza

Мнениеот Ivanov на 02 Мар 2015, 22:08

Не се праща на имейл. След като си въведеш картата и я верифицираш с 4-цифрения код от банковото ти извлечение, ти остава един лимит, който се вдига с предоставяне на лична информация. Трябва да се изпълнят всички стъпки, които се появяват в карето отдясно в ПП акаунта ти. Когато всички стъпки са изпълнени там остава само линк към общите им условия. Не съм много сигурен вече дали там или над сумата в баланса ти имаше линк "limit". Когато изпълниш всички стъпки този линк изчезва. А самите стъпки са под формата на wizard и се попълват, както и качването на снимките си става в акаунта ти. Успех и ако има въпроси питай.
До колкото си спомням документите бяха копие от лична карта и копие от сметка за комунални услуги или банково удостоверение на което да се вижда името ти и билинг адресът.
Ivanov

Мнениеот gramo на 15 Мар 2016, 18:40

здравейте,моля за малко съдействие,не мога да се регистрирам в пей пал направих трите стъпки ,но четвъртата е да дам us bank akaunt като си потвърдих картата от банката ми казаха 4е е дръпнато 1 еуро ,като се варне това евро от банката от която идва ли трябва да дам инфото или е друго??
gramo

Назад към PayPal и други форми на разплащания