Задържане на суми от продажби в eBay.com

Пак не ми приема картата! Защо!?

Мнениеот Piatnik на 19 Фев 2015, 08:19

Здравейте !

Продавам повече от година с над 100 полужителни. От PayPal продължават да ми задържат сумите 21 дни. Докога така ? Прави ми впечатление, че рядко ги имам и директно на разполужение. От какво зависи това ?

Мерси !
Piatnik

Sponsor

Sponsor

Re: Задържане на суми от продажби в eBay.com

Мнениеот Ivanov на 02 Мар 2015, 22:15

Не се задържат сумите когато са дошли в друга валута, различна от официалната валута в ибея, в който си регистриран. Ако всичко ти е легално, защо те притеснява, че ти задържат парите? Така или иначе от тях се удържа таксата на ибей, както и ако изникне някакъв диспут или възстановяване на пари е по добре да ги имаш ПП акаунта ти отколкото да си ги дръпнал и изхарчил.
Ivanov

Мнениеот pepa76 на 02 Мар 2016, 07:22

Здравейте .Аз също се интересувам докога ги задържат.Някъде бяха написали до 20-25 положителни коментара,но явно съдейки от предния пост на господина който има 100 положителни,явно има нещо друго.И да наистина не е чак такъв проблем,но все пак доста хора разчитат на тях,дали за оборотни средства за закупуване на стока,дали за някаква сума предназначена за друго ,всеки разчита на тях и 21 дена не са толкова малко време и като се сложи и 2-3 дена прехвърляне в картата....то си става месец почти,наистина е неудобно.Благодаря предварително ако някой има отговор.
pepa76

Мнениеот Ivanov на 02 Мар 2016, 19:47

Някъде четох, че спрат да задържат парите при 6 месеца стаж като продавач и 100 фиидбека.
Правила, какво да се прави. Все пак е по добре от алиекспрес, където ти задържат парите 60 дни винаги. Навсякъде в интернет се казва, че ако не ти харесва да си намериш други начини на разплащане. Ибей вече предлагат такива.
Идеята на задържаните пари е много добра и се убиват всякакви опити на мошеници да направят няколко бързи продажби за големи суми, да изпратят кутии с тухли, да изтеглят парите и да изчезнат. Разберете го и дано не сте купувачът в случая. :) Успех и търпение. Доверието се постига с времето.
Ivanov

Назад към PayPal и други форми на разплащания