Теглене пари от ПейПал

Пак не ми приема картата! Защо!?

Теглене пари от ПейПал

Мнениеот vladik на 31 Май 2015, 12:00

Здравейте,
Досега не съм теглил пари от ПП и днес като пробвах,всичко вървеше добре,но при вкарване номера на дебитната ми
карта(Виза)излезе съобщение ,че банката,издала картата не разрешава трансакцията.Навремето картата си я "верифици
рах",лимита в ПП ми е достатъчен за целта,имам дори една трансакция от картата за да платя една стока(тогава още
нямах достатъчно пари в ПП).Имам и трансакция за връщане на пари в картата(автоматично бяха конвертирани в левове)
Сега не разбирам защо не става.В мене ли,в ПП ли, или в банката е проблема? И още един въпрос:Мога ли от ПП да изпра-
тя пари на роднина в България,който има карта с валута(евро),но не е регистриран в ПП.Картите са от UCBulbank.
Благодаря предварително за отговори и съвети.
vladik

Теглене пари от ПейПал

Sponsor

Sponsor

Re: Теглене пари от ПейПал

Мнениеот Ivanov на 31 Май 2015, 12:39

Нали уж е верифицирана, защо я вкарваш отново?
Ivanov

Мнениеот vladik на 31 Май 2015, 16:55

Като избера withdraw се отваря прозорец да избера банка(само в Сащ) или картата.Пише ми името,да попълня полетата
с номера на картата,кода(трите цифри отзад),до кога е валидна и долу пише адреса ми,на който щели да изпратят извес
тието.? Избирам отдолу да продължа,но не би.Защо?Да отида до банката да питам ли или какво ще ме посъветвате.Може
би нещо греша
vladik

Мнениеот Ivanov на 31 Май 2015, 18:18

Аз, когато избера withdraw след това Withdraw Funds to your Card, ми се отваря прозорец в който само трябва да въведа сумата, а под нея от падащо меню избирам по коя карта да преведат сумата.
Ако теб те пита за карта значи нямаш въведена виза в акаунта си. Да не би да си я сменял скоро?
Ivanov

Мнениеот vladik на 31 Май 2015, 21:09

Картата я смених миналата година,а в ПП съм от януари тази година.През март исках да платя за една покупка
и понеже нямах достатъчно пари в ПП,ми изтегли от картата.След това обаче с пратката стана нещо и не пристигна.
Чрез ПП ми се върнаха парите(паунди),обаче ПП ги върна в картата,като ги конвертира преди това в левове.При регис-
трацията всичко мина гладко.Картата ми се одобри(с лого на виза е-V Pay ),провери(верифицира).Но пак казвам,че
ми се изписва,че банката не одобрява трансакцията.Обадих се по е-майла на банката да питам за това.Но сега е не-
деля и ще чакам утре да видим какво ще ми отговорят.
vladik

Мнениеот vladik на 01 Юни 2015, 11:08

Здравейте отново.
Този път ще подам и малко полезна информация.Свързах се с центъра за обслужване на клиенти на банката(UCBulbank).
Номерът е 029337333.И отговорът е,че в картата ми в момента няма достатъчно пари да платя таксата от 1$(1.7...лв).
защото наистина в нея имам само 1.67 лв.Да бяха ми казали пейпалистите това,нямаше да занимавам и вас толкова
пъти.Но все пак да видим по-нататък какво ще стане.
:D
vladik

Мнениеот vladik на 06 Юни 2015, 15:45

Продължавам с информацията:Внесох известна сума в сметката си и като се върнах вкъщи отново пробвах в ПП.Този
път стана без грешка.Взеха 1.5 паунда от исканата за прехвърляне сума.(защо пък не от парите в сметката,нали затова
трябваше да внасям)До вчера(трети ден от прехвърлянето)трансакцията в ПП беше висяща(пендинг)Сега вече е завър-
шена(къмплит).Имам използване на онлайн,и в сметката все още не се виждат изтеглените от ПП пари.В тази връзка
знае ли някой колко време минава и за тази част от трансакцията.
Засега това е.
vladik

Мнениеот vladik на 12 Юни 2015, 15:44

Завършвам сагата с прехвърлянето.След като от ПП трансакцията е завършена(completed)парите се появяват в дебит-
ната карта след три работни дни(конвертирани във валутата на картата).Това е.Дано да съм бил полезен за по-начина-
ещи от мене.
vladik

Назад към PayPal и други форми на разплащания