Вьпрос за разплащателни карти ?

Пак не ми приема картата! Защо!?

Мнениеот barzaka88 на 24 Яну 2017, 17:23

Здр. колеги мисля че вьпроса ми с отговора от вас ще е полезен за много хора като мен . Вьпроса е коя банка в момента не блокира сумите след плащане онлайн ? Aз сьм с Виза Електрон кьм ФИБАНК и от скоро разбрах , че за да плащам онлайн трябва да имам 3д код , който го вьведоха задьлжително като мярка за сигурност . Незнам дали този 3д код играе роля за задьржане на парите при плащания или от самите карти зависи .

Пример : направих плащане в сайт като парите ми в сайта на банката бяха блокирани , но плащането стана . В друг сайт парите пак са блокирани , така е взети от картата , но другата страна не ги е получила .
Ще се радвам повече хора да се включат с мнения и отговори по вьпроса - Благодаря :)
barzaka88

Sponsor

Sponsor

Re: Вьпрос за разплащателни карти ?

Мнениеот alex123 на 25 Яну 2017, 22:36

Здравей,
когато платиш с карта от Фибанк сумата веднага ти се блокира от сметката и след няколко дена се отразява в транзакциите. Ако плащаш през пейпал с карта сумата веднага се получава от продавача ;)
Продавам всички размери пликове с балончета / въздушни мехурчета и картонени кутии 0889 520 134
Добри цени за доставки на малки и големи пратки в цял свят. (Пощенски, куриерски, експресни доставки).
alex123

Re: Вьпрос за разплащателни карти ?

Мнениеот barzaka88 на 27 Яну 2017, 22:41

alex123 написа:Здравей,
когато платиш с карта от Фибанк сумата веднага ти се блокира от сметката и след няколко дена се отразява в транзакциите. Ако плащаш през пейпал с карта сумата веднага се получава от продавача ;)

Здр. пак и благодаря за бьрзото включване . На 5-тия ден отсрещната страна си получи парите , но след разговор по телефона с отдел счетоводство , като най вероятно не са стигнали до мен за да отчетат сумата . Явно при всеки сайт е различно . Сега видях че ФИБАНК са ми отблокирали парите на 6-тия ден след плащането :)
barzaka88

Назад към PayPal и други форми на разплащания