PAYPAL лимитиран акаунт

Пак не ми приема картата! Защо!?

PAYPAL лимитиран акаунт

Мнениеот redsonyabg на 18 Авг 2018, 20:41

Здравейте . От около месец продавам в иБей . За около месец успях да изкарам около 500$ . Преди около седмица изтеглих 150$ , днес опитах отново да изтегля този път 180$ и ПейПал ми лимитира акаунта . Някой сблъсквал ли се е с този проблем. На какво може да се дължи това . Искат ми копие от лична карта , някаква фирмена информация , бележките с проследяващите номера и фактури за това което продавам . Изпратих им всичко без фактури , защото нямам .
Аватар
redsonyabg

PAYPAL лимитиран акаунт

Sponsor

Sponsor

Re: PAYPAL лимитиран акаунт

Мнениеот Ivanov на 22 Авг 2018, 21:42

Преместих темата, защото в този раздел и е мястото.
Ако не си преминала верификация на акаунта е нормално да го лимитират. Все пак ПП е като банка и банковите закони и законите за пране на пари засягат и тях. За това са задължени да искат пълна информация за клиентите си. Реално когато не си си верифицирал акаунта, все едно не си си довършил регистрацията, което предполага че след достиганите на лимитите, които имаш без пълна регистрация, акаунта ще бъде блокиран /лимитиран/, докато не си я довършиш. Лимитите по спомен от преди 10 години бяха 200$, после май четох че са ги вдигнали до 500$, а след завършване на регистрацията отпадат.
Виж тази тема http://narmag.info/viewtopic.php?f=7&t=3420&start=0 и разгледай и по стари в разделът.
Ivanov

Назад към PayPal и други форми на разплащания