You have reached a limit on your ability to send money?

Пак не ми приема картата! Защо!?

Re: You have reached a limit on your ability to send money?

Мнениеот baywatch на 09 Мар 2009, 14:55

Премахнаха ми лимитите! Айде чстито! :D

Dear BAYWATCH,

We understand that your PayPal account may have been temporarily limited due to questions or concerns by our Account Review team. Thank you very much for your cooperation during this process. We are pleased that your account has now been reinstated.

As part of PayPal's commitment to excellence, we would like to ask you to take just a few minutes to answer questions about PayPal's account limitation process......... И Т.Н.
Изображение

КОЛЕКЦИЯ "КОЛЕДНИ ФИЛМИ ЗА ГАБИ"!ИЗТЕГЛЕТЕ СИ КОЛЕДНО ФИЛМЧЕ ОТ МОЯ FTP САЙТ! САЙТ, ПОСВЕТЕН НА МОЕТО МОМИЧЕ И ГОДИНА И 3 МЕСЕЦА ПРИКАЗНА ВРЪЗКА. http://WWW.KOLEDA.BG.TC
Аватар
baywatch

Sponsor

Sponsor

Мнениеот semerdjiev на 09 Мар 2009, 19:18

Честито! :D
semerdjiev

Мнениеот Stoyan на 25 Фев 2010, 19:44

baywatch написа:Премахнаха ми лимитите! Айде чстито! :D

Dear BAYWATCH,

We understand that your PayPal account may have been temporarily limited due to questions or concerns by our Account Review team. Thank you very much for your cooperation during this process. We are pleased that your account has now been reinstated.

As part of PayPal's commitment to excellence, we would like to ask you to take just a few minutes to answer questions about PayPal's account limitation process......... И Т.Н.

Поздрави и от мен!С какви документи го премахна, тъй като и аз искам да сторя същото, но мога да предоставя само bank statement (макар да не знам как да го обясня на служителките в банката) и лични документи :(
Stoyan

Мнениеот Vania на 25 Фев 2010, 22:31

Защо Ви е нужно това?
Разбира се можете да го направите.В по-първите постове съм писала ,че по подразбиране акаунта ми е лимитиран до 500 $ ,но си направих превод от 1025 Английски лири без проблем,
От прочетеното отново във форума,разбрах,че е било системна грешка от ПейПал това ограничаване.
Преди месец платих сума от 739 Евра и също нямах проблем.
Друг е въпроса,ако искате да си вдигнете лимитите за получаване на пари.
Има опция в ПП акаунта Ви,изпращат Ви указания какви документи изискват,както и форма за попълване,номер на факс и т.н.
Успех
Аватар
Vania

Мнениеот marksman1971 на 30 Мар 2011, 22:45

УУУФ.
И аз успях да мина проверката.Накрая с уведомление на банката до ДС/на български/. :D
petrovpacking@abv.bg пликове с мехурчета
Аватар
marksman1971

Мнениеот avatarv на 25 Май 2011, 11:48

Здравейте!
Имам проблем с Пейпал:)
Продавач и купувач съм в ибей,но тъй като съм имала 2500паунда за по-малко от година ми искат някакъв документ,с който да докажа адрес...Пробвах с няколко такива-застраховка на колата,която е на мое име,извлечение от банката,но ми е дебитна и не може да пристигне на домашния адрес,та е само от банковия клон,здравна осигуровка,от банката още едиин документ и с нито единия не успях..
Какво ще ме посъветвате,какъв документ трябва да представя,само да вметна,че не се водя документално на работа и не мога да представя фиш от заплата,чакам си месечната фактура от Глобул и не съм сигурна дали и тя ще стане...
Благодаря предварително за помощта :roll:

Предишна

Назад към PayPal и други форми на разплащания