Обновяване на изтекла карта в Paypal

Пак не ми приема картата! Защо!?

Re: Обновяване на изтекла карта в Paypal

Мнениеот vorbis на 22 Апр 2009, 13:53

Между временно писах на PayPal и ми отговориха:
...My name is Heidi and I sincerely apologize for the inconvenience this mat has caused you. I understand your frustration for having difficulty in updating your card information. Let me assist you further.

From researching your account history, I can see that your issue has been resolved. It shows that the expiration date of your card ending in 1234 has been updated to 3/2012. We are continually improving our customer service to accommodate members' needs and can be contacted by going to the PayPal website and clicking the "Help" link in the upper right side of the page.

If you have any further questions, please feel free to contact us again...

Явно проблемът е решен и би трябвало да мога да пазаря от ebay чрез paypal.
vorbis

Sponsor

Sponsor

Мнениеот alkilator на 01 Сеп 2009, 11:08

Здравейте, малко допълнение и от мен към темата.Вчера (31.08.) ми изтече VISA ELECTRON към Райфаизен и тъй като номера на новата карта съвпада с този на старата използвах менюто edit debit/credit card, а не add new card.Промених само месеца и годината на валидност и трицифрения код на гърба на картата и това беше всичко.Поздрави.
alkilator

Мнениеот star_dust на 04 Юни 2010, 16:14

Здравейте! Изтече ми картата, издадох си нова и промених само 3те цифри и датата тъй като беше същата. Проблема е, че не става и ми пише да избера друга карта. Като влезна в пейпал и ми излиза само 1, новата. Не мога да разбера къде е проблема... И междувременно пейпал си е изтегли 1.60 от картата ми. Да не ми да трябва да чакам за онзи дълъг код, който като си правех картата трябваше??? Плс помогнете!
star_dust

Мнениеот DjiN на 05 Юни 2010, 00:23

Всяка карта се добавя и се верифицира сама за себе си!
Не помагам на неграмотни и арогантни потребители! Когато имате нужда от помощ трябва да знаете как да я поискате!!!
Аватар
DjiN

Мнениеот vmwfkl617 на 02 Фев 2016, 13:15

Здравейте! Налага ми се да подновя изтекла карта visa в пейпал. В акаунта ми излиза, че трябва да го обновя и ми иска създаване на Bank account. Пренасочва ме в Add your US bank account, където ми иска "Routing number" и "account number", а тези данни не знам от къде да ги взема и до там, не мога да регистрирам новата си карта без да обновя акаунта си.
Моля за помощ, ако някой знае как да оправя този проблем,
благодаря предварително!
vmwfkl617

Предишна

Назад към PayPal и други форми на разплащания